Военная техника В.Р.Х.Б.З. (Войска Радиационной Химической Биологической Защиты) - ВС РФ
АЛ-4К - Автомобильная радиометрическая(химическая) лаборатория
АЛ-5 - Автомобильная радиометрическая(химическая) лаборатория
АРС-14КМ - Авторазливочная станция
БАГ-0 - Машина аэрозольной маскировки
БМО-1 - Боевая машина огнеметчиков
БМО-Т - Боевая машина огнеметчиков
БРДМ-2РХ - Машина радиационной(химической) разведки
БРДМ-2РХБ - Машина радиационной(химической)(биологической) разведки
Дзержинец-0 - Комплекс сбора(обработки) данных
ДК-Т(1)А - ?
ДКВ-К - Дегазационный комплект
К-612О - Станция засечки ядерных взрывов
КПТ-0 - Робот радиационной(химической) разведки
ЛПО-97 Варна - Помповый огнемет
МППУ- ... Читать дальше »

Категория: Бронетанковая техника | Просмотров: 291 | Добавил: Купчинский | Дата: 08.04.2018 | Комментарии (0)

1) Военное оборудование ЗиД
 Военное оборудование, предприятия ЗиД (Завод имени В. А. Дегтярева), представлено (2017 г.): 9В866 (ONE-TYPE - ?); ФАЛАНГА-М (ONE-TYPE - Е-95 / ЛИСА-М)...
 9В866 - Самоходный контрольный пункт (РФ) / F`~# - 75000
 Сущность - ПКП 9В866 (Подвижный Контрольный Пункт 9В866), базирующийся auf полноприводном 2-осном шасси ГАЗ-3308, оснащенный, герметизированным фургоном К3301Д, оборудованным КПА 9Ф719 (Контрольно-Проверочная Аппаратура 9Ф719).
 Предназначение - выполнение, технического обслуживания (+ регламентных проверок), переносных зенитных ракетных комплексов - ПЗРК 9К38 / ПЗРК 9К310 - в полевых условиях / в стационарных условиях.
 Источник питания (в т. ч. - автономный) - промышленная сеть 220 В . 50 Гц (электроагрегат АБ 1.230 В).
 Продолжительность непрерывной работы - двенадцать часов... последующий перерыв - один час.
 Проверочная производительность - восемнадцать 9М39 IN ho ... Читать дальше »

Категория: Бронетанковая техника | Просмотров: 292 | Добавил: Купчинский | Дата: 06.02.2018 | Комментарии (0)

Загальна концепція надважкого танка, була сформульована Гітлером, ще в 1941 році, коли грім перемог туманив розум і поворушив вище німецьке командування на найнеймовірніші дії, відносно бойової техніки. Ідею, запропоновану фюрером, негайно підхопив Фердинанд Порше, який почав у тому ж році роботи по проекту Type 205, пізніше реализовавшиеся в прототипах танка Maus. Втім, через деякий час, знайшовся у Порше цілком гідний конкурент, що володів навіть більш реалістичною перспективою, дійсно стати повноцінним надважким танком.
30 червня 1943 року, коли Porsche вже приступила до будівництва свого першого прототипу, фірмою HeeresWaffenAmt, була почата розробка альтернативного проекту, що увійшов до складу стандартизованої програми Entwicklung. Проектування проводилося бригадою інженерів, що працювали в місті Фрідберг, причому активну допомогу, надала фірма Adler, що тимчасово направила, частину своїх фахівців. Програма Entwicklung, передбачала створення, відразу декілька типів танкі ... Читать дальше »

Категория: Бронетанковая техника | Просмотров: 160 | Добавил: Купчинский | Дата: 06.03.2017 | Комментарии (0)

Розвитком проекту середнього танка E-75, став важкого танка Е-90. Відомостей про E-90, практично не збереглося, окрім згадок в проектній документації, а також загальних ТТХ. Мабуть, Е-90, був альтернативний варіант танка Е-75 і тому, на дев'яносто відсотків, йому відповідав. Неофіційно, даний важкий танк, іменувався Tiger IIIL (це назва, з'явилося вже в наші дні).
Констркутівно, Е-90, практично повністю копіював E-75. Шасі танка, майже без змін перейшло від попередньої моделі (E-75) пізнього варіанту. Застосовно на один борт, ходова частина включала сім опорних катків з підвіскою торсіонного типа, переднє провідне і заднє направляюче колесо. Основою силової установки, був двигун Maybach HL 234, номінальною потужністю 900 к. с. (оснащений турбонагнітачем). Завдяки турбонагнітачу, даний мотор, міг збільшувати свою потужність, до 1200 к. с., але на короткі проміжки часу. Деякі елементи ходової частини (зокрема, опорні катки, провідні і направляючі колеса), були запозичені ... Читать дальше »

Категория: Бронетанковая техника | Просмотров: 154 | Добавил: Купчинский | Дата: 06.03.2017 | Комментарии (0)

Одним з ключових проектів, програми E (Entwicklung), був середній танк Е-75. Під час проектування цієї бронемашини планувалося, що до початку 1945 років, E-75 повністю замінить у виробництві, середній танк Pz.Kpfw.V Panther, який володів великою кількістю конструктивних недоліків і високою складністю виготовлення, при серійному випуску. Танк E-75, конструктивно, дуже схожий на E-50, але в першого, є товще бронювання. Надалі, обоє проекту (E-50 і E-75), розвивалися, кожен в своєму напрямі, хоча базова версія була загальною.
Проект Е-75, на завершуючій стадії проектування, був важким (а не середнім) танком. Його бронювання і озброєння, могли порівнятися, хіба що з Pz.Kpfw.VI Tiger (у ряді іноземних джерел, E-75 називають Tiger III, але жодних офіційних іменувань, бронемашинам проектного ряду E (Entwicklung), не привласнювалися), тому Panzerwaffe, сповна могли отримати прекрасну заміну і цьому могутньому танку. Конструкція середнього (важкого танка) Е-75, складалася з наступних е ... Читать дальше »

Категория: Бронетанковая техника | Просмотров: 176 | Добавил: Купчинский | Дата: 06.03.2017 | Комментарии (0)

Особливе місце, серед усіх проектів, германської програми E (Entwicklung), займає середній танк Е-50, на якого покладалися найбільші надії. E-50, був призначений для заміни, вже застарілих середніх танків Pz.Kpfw.IV, а також кращого середнього танка Другий світовий - Pz.Kpfw.V Panther. Цей проект, за винятком Е-100, був найбільш близький до реалізації.
У 1944 році, Німеччина перейшла на жорсткий режим економії ресурсів. Не дивлячись на те, що танки робилися в колишніх кількостях, якість броні знизилася, а за ваговими характеристиками середні танки, нестримно наближалися до важких. Окрім цього, низька надійність ходової частини Pz.Kpfw.V, не могла задовольнити німецьких танкістів. Усунути усі ці недоліки, можна було шляхом, повної переробки конструкції шасі. Для створення нової машини, що отримала кодове позначення Е-50, Міністерство озброєнь і боєприпасів, притягнуло дві фірми - Daimler - Benz і MAN. Заходами за проектом E-50, керував генерал Кнікамп (Kniepkamp), який являвся, ... Читать дальше »

Категория: Бронетанковая техника | Просмотров: 165 | Добавил: Купчинский | Дата: 06.03.2017 | Комментарии (0)

Третій за рахунком ваговій категорії, німецької програми E (Entwicklung), стала бронемашина Е-25, масою до 25 тонн. Дані уніфіковані бойові машини, призначалися для заміни, цілої плеяди, досить вдалих, але до 1944 року, вже застарілих протитанкових самохідних установок, зроблених на базі середніх PanzerKampfWagen - T-III (Pz.Kpfw.III) і T-IV (Pz.Kpfw.IV). Крім того, E-25, повинні були замінити знамениті САУ Hetzer.
Роботи зі створення прототипу Е-25, почалися ще в кінці 1943 року. Заходи проводились під керівництвом генерала Кніпкампа (Kniepkamp) - глави 6-го відділу Управління випробувань озброєнь (Waffenprufamt 6). До розробки бронемашини нового типу, була підключена фірма Adler з міста Франкфурт, якій належало створити винищувач танків, що володіє високою рухливістю, низьким силуетом, а також потужним бронюванням. Крім фірми Adler, в розробці Е-25, взяли участь, компанії Porsche і Argus. Головною перевагою нової САУ, повинно було стати її озброєння.
Основним типом озб ... Читать дальше »

Категория: Бронетанковая техника | Просмотров: 171 | Добавил: Купчинский | Дата: 06.03.2017 | Комментарии (0)

Серед великої кількості варіантів бронетехніки за програмою Entwicklung, необхідно приділити увагу легкому танку, який отримав позначення Е-10. Як і у випадку з багатоцільовий машиною Е-5, Міністерство озброєнь і боєприпасів Німеччини, хотіло отримати максимально уніфіковану бронемашину, яка мала б високими експлуатаційними характеристиками. Крім того, до легкого танку E-10, пред'являлося додаткова вимога - легкість (іншими словами, висока технологічність) у виробництві, не вимагала великих витрат ресурсів.
Технічне завдання з даного питання, було оформлено в 1944 році, тим не менш, ні один з великих танкобудівельних заводів (наприклад Daimler, Krupp, BMM), не зміг уявити проекту, який би задовольнив Міністерство озброєнь і боєприпасів Німеччини. Найбільш вдалий проект, як це не дивно, розробила фірма KHD (Klockner Humboldt Deutz), яка до цього взагалі ніколи не проектувала ніякої бронетехніки.
Конструктори фірми KHD, запропонували не складне, але досить ефективне рі ... Читать дальше »

Категория: Бронетанковая техника | Просмотров: 159 | Добавил: Купчинский | Дата: 06.03.2017 | Комментарии (0)

У 1944 році, Міністерство озброєнь і боєприпасів Німеччини, стало активно розвивати програму вдосконалення танків, яку умовно позначали літерою E, тобто Entwicklung (в перекладі з німецького - розробка, розвиток). В рамках даної програми, передбачалося розробити кілька уніфікованих типів платформ, поділених на певні вагові категорії. Найлегшою моделлю, була багатоцільова бронемашина Е-5 Wanze.
Машини даного типу, повинні були відповідати наступним вимогам: вага - від 6 до 10 тонн, екіпаж - 1-2 людини, а також можливість монтажу різного озброєння, зокрема легких автоматичних гармат, гранатометів і так далі. Завдяки цьому, Е-5 Wanze можна було застосовувати як засіб вогневої підтримки, або ж надлегкий винищувач танків. Технічне завдання цього проекту, було видано наступним заводам: Daimler, Steyr, Bussing, Weserhutte і BMW. Найбільш вдалим виявився проект BMW, який вдалося втілити в метал.
Досвідчений зразок багатоцільовий бронемашини Е-5 Wanze, по своїй суті, являв собою ... Читать дальше »

Категория: Бронетанковая техника | Просмотров: 167 | Добавил: Купчинский | Дата: 06.03.2017 | Комментарии (0)

Создан - на шасси, основного боевого танка Т-72 ?
Боевая масса (трал - КМТ-Р3) БРМ-3М - 51 тонна.
Экипаж БРМ-3М - 2 особи. Саперный десант БРМ-3М - 3 особи.
Двигатель БРМ-3М - четырехтактный многотопливный дизельный двигатель В-84МС (мощность - 840 л. с.).
Вооружение БРМ-3М - зенитно-пулеметная установка (12-мм зенитный пулемет НСВТ Утес). Тип ЗПУ - закрытый (автономная).
Максимальная скорость БРМ-3М - 60 км/ч.
Преодоление водных преград (с установкой ОПВ) БРМ-3М - 1000 метров (ширина) / 5 метров (глубина).
Защита БРМ-3М - от обычных средств поражения / от оружия массового поражения. Средства - бронирование днища, с повышенной противоминной стойкостью / деформирующее окрашивание / Навесная Динамическая Защита (НДЗ).
Оборудование БРМ-3М - грузовая платформа (грузоподъемность - 5 тонн) / индивидуальные приборы ночного видения (марка - 1ПН63М - для саперного десанта / для экипажа) / кран-стрела (грузоподъемность - 2,5 тонны / привод - руч ... Читать дальше »

Категория: Бронетанковая техника | Просмотров: 184 | Добавил: Купчинский | Дата: 02.03.2017 | Комментарии (0)

1 2 »