Категорія бронетехніки - танк. Субкатегорія танка - основний бойовий танк (ОБТ). Тип шасі - гусеничне. БТОТ (озброєння) - гарматно-кулеметне. Категорія двигуна - дизельний. Тип трансмісії - ГМТ.

Загальні відомості
Розробка танка, почалася в 1967 році, коли перший досвід експлуатації Т-64, виявив недостатню надійність двигуна, ходової частини та механізму заряджання.
Враховуючи обмежені можливості, з виробництва двигунів 5ТДФ та наявність, в достатній кількості, в резерві чотиритактних двигунів В-45, було прийнято рішення, встановити їх на Т-64. У тому ж році, був виготовлений і випробуваний, експериментальний зразок такого танка.
В ході подальшої роботи, в 1968-1969 роках, були проведені порівняльні випробування танків, Т-64А, з двигуном В-45 і ежекційною системою охолодження (розробка Харківського конструкторського бюро важкого машинобудування - ХКБМ) і зразків, з двигуном В-45, автоматом заряджання гармати, на 22 пострілу і вентиляторної системою охолодже ... Читать дальше »

Просмотров: 190 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Категорія бронетехніки - танк. Субкатегорія танка - середній танк. Тип шасі - гусеничне. БТОТ (озброєння) - гарматно-кулеметне. Категорія двигуна - дизельний. Тип трансмісії - ГМТ.

Загальні відомості
У 1944 році, коли серійно випускався танк Т-44, Харківське конструкторське бюро, яке було евакуйовано в місто Нижній Тагіл, отримало завдання, приступити до розробки нової бойової машини. Враховуючи короткі терміни, які були відведені на проектно-конструкторські роботи (серійний випуск нових танків, планувалося почати в другій половині 1945 року), було прийнято рішення, взяти за основу, корпус існуючого танка Т-44, підсиливши його лобове бронювання, до 100 мм.
В 1945 році, був виготовлений досвідчений зразок нового танка (Об'єкт 137). У відділенні управління, було змінено розташування приладів спостереження механіка-водія. Замість оглядової щілини, в лобовій плиті корпусу, безпосередньо, перед люком, з'явилися два перископа. Таке рішення, позитивно позначилос ... Читать дальше »

Просмотров: 173 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Категорія бронетехніки - машина постачання (МП). Субкатегорія МП - тягач. Субкатегорія тягача - багатоцільовий. Тип шасі - гусеничне. БТОТ (озброєння) - кулеметне. Категорія двигуна - дизельний. Тип трансмісії - МТ.

Загальні відомості
У другій половині 1960-х років, Радянській Армії знадобився новий легкий гусеничний тягач, який зміг би, успішно буксирувати знаряддя і перевозити їх розрахунки, в ході бою, безпосередньо, під вогнем супротивника. Для зниження витрат на створення нової машини, фахівці конструкторського бюро Харківського тракторного заводу імені Орджонікідзе, вирішили використати базу народногосподарського гусеничного транспортера МТ-Л. Розробивши до нього новий броньований корпус і залишивши без зміни більшість вузлів, агрегатів і систем, вони виготовили нову бойову машину, яка дістала назву - багатоцільовий тягач - легкий, броньований (МТ-ЛБ).
Корпус тягача, був зварений із сталевих плит, невеликої товщини і забезпечував захист екіпажа і десанта, в ... Читать дальше »

Просмотров: 230 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Категорія бронетехніки - танк. Субкатегорія танка - основний бойовий танк (ОБТ). Тип шасі - гусеничне. БТОТ (озброєння) - гарматно-кулеметне. Категорія двигуна - дизельний. Тип трансмісії - ГМТ.

Загальні відомості
В начале 1970-х годов, американские специалисты, в области бронетанковой техники, пришли к заключению, что, хотя ракетно-пушечное вооружение, повысило огневую мощь танка, на дальних дистанциях, на ближних и средних, оно не дает преимуществ, по сравнению с пушечным вооружением. По этой причине, в 1978 году, американцы провели очередную модернизацию танка М60А1, в результате которой, на машине, получившей обозначение М60А3, появились система стабилизации пушки, лазерный прицел-дальномер (фирмы Hughes), новый баллистический вычислитель, усовершенствованные приборы ночного видения, двигатель с улучшенными воздушными фильтрами, гусеницы нового типа, башня, с несколько измененной конфигурацией и теплозащитным кожухом, на стволе орудия. За счет всех внесенных измене ... Читать дальше »

Просмотров: 164 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Категорія бронетехніки - танк. Субкатегорія танка - основний бойовий танк (ОБТ). Тип шасі - гусеничне. БТОТ (озброєння) - ракетно-гарматно-кулеметне. Категорія двигуна - дизельний. Тип трансмісії - ГМТ.

Загальні відомості
Танк М60А2, являється, однією з модифікацій, основного бойового танка М60 і призначається, для посилення вогневої потужності, бронетанкових частин і підрозділів, які озброєні, танками M60A1.
Розробка танка, велася в другій половині 1960-х років і після випробувань і доведення, починаючи з 1972 року, танки М60А2, почали поступати, на озброєння частин американської армії, дислокованих на території ФРН.
Основною відмінністю М60А2, від інших модифікацій М60, являється, наявність нової вежі, з ракетно-гарматним озброєнням - знаряддям-пусковою установкою М48, яка забезпечує ефективну стрільбу, звичайними кумулятивними снарядами, на відстанях, до 1500 метрів і ПТКР Ford MGM-51A Shillelagh, на відстанях, до 3000 метрів. Для цього, ствол знаряддя-п ... Читать дальше »

Просмотров: 174 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Категорія бронетехніки - танк. Субкатегорія танка - основний бойовий танк (ОБТ). Тип шасі - гусеничне. БТОТ (озброєння) - гарматно-кулеметне. Категорія двигуна - дизельний. Тип трансмісії - ГМТ.

Загальні відомості
Починаючи з кінця 1962 року, на зміну танку М60, прийшла його модифікація - М60А1, яка мала ряд удосконалень. Необхідно відмітити, найбільш важливі з них - установка нової вежі, з поліпшеною конфігурацією і посиленим бронюванням і установка системи гіроскопічної стабілізації гармати, у вертикальній площині і вежі - в горизонтальній. Крім того, були поліпшені умови роботи механіка-водія, вдосконалені механізми управління танком, рульове колесо, замінено Т-подібним важелем, змінено розташування деяких органів управління і приладів, застосований новий гідропривід гальм силової передачі і механічне зупинне гальмо, у розпорядженні заряджаючого, з'явився інфрачервоний прилад нічного бачення. З 1975 року, використовується модернізований двигун - Continental AVDS ... Читать дальше »

Просмотров: 182 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Категорія бронетехніки - танк. Субкатегорія танка - основний бойовий танк (ОБТ). Тип шасі - гусеничне. БТОТ (озброєння) - гарматно-кулеметне. Категорія двигуна - дизельний. Тип трансмісії - ГМТ.

Загальні відомості
Танк М60, став першим, в армії США, основним бойовим танком, призначеним, для виконання завдань, характерних, як для середніх, так і для важких танків.
Розробка танка, була розпочата, в лютому 1957 року, причому своєрідним стимулом, для початку робіт, стала поява в радянських танкових військах, танка Т-54, який перевершував американський М48, практично, за усіма показниками. У березні 1959 року, був готовий перший варіант танка, який був класифікований, як М60 (стандарт А). Контракт на виробництво перших 180 машин, міністерство оборони США, підписало з фірмою Chrysler Defence, в червні 1959 року, a вже через два місяці, був підписаний наступний контракт (на 720 машин). Серійне виробництво танка М60, здійснювалося з 1960 по 1987 рік.
З точки зору к ... Читать дальше »

Просмотров: 162 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Категорія бронетехніки - танк. Субкатегорія танка - середній танк. Тип шасі - гусеничне. БТОТ (озброєння) - гарматно-кулеметне. Категорія двигуна - бензиновий. Тип трансмісії - ГМТ.

Загальні відомості
Танк М48 Patton III (машина була так названа, на честь американського генерала - Джорджа Паттона, який, в роки Другої світової війни, командував 3-ою армією США, в Європі), був прийнятий на озброєння армії США, в 1953 році. Конструктивно, він продовжує лінію розвитку танків М46 Patton I і М47 Patton II і відрізняється від них, передусім, броньовим захистом і озброєнням.
Корпус танка, являє собою, одне відливання, вагою 13 тонн. Товщина лобової і бортової броні, складає, відповідно, 120 і 75 мм. У відповідності, з прийнятою на танке, традиційною схемою компонування, в передній частині корпусу, на регульованому сидінні, розташовується механік-водій, який управляє танком, за допомогою штурвалу, важеля перемикання передач і педалі гальма. Для ведення спостереження, він ... Читать дальше »

Просмотров: 142 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Категорія бронетехніки - танк. Субкатегорія танка - важкий танк. Тип шасі - гусеничне. БТОТ (озброєння) - гарматно-кулеметне. Категорія двигуна - дизельний. Тип трансмісії - ГМТ.

Загальні відомості
До кінця Другої світової війни, американський ВПК, мав декілька важких танків, які знаходилися, в різній стадії розробки. Це такі машини, як Т28 (швидше не танк, а самохідне штурмове знаряддя, з бойовою масою - 90 тонн, яке згодом, отримало позначення Т95), Т29, Т30, Т32 і Т34. Проте, жодна з цих машин, так і не вийшла із стадії прототипу. Конструкторські роботи, тривали і після закінчення війни, до тих пір, поки не було прийнято рішення, приступити до розробки, абсолютно нового танка - Т43. У 1948 році, були готові два прототипи, услід за якими, з'явилися ще чотири машини, які відрізнялися від перших двох, рядом удосконалень. У 1952 році, ці танки, пішли в серійне виробництво, під позначенням Т43Е1 і до 1954 року, фірма Chrysler Defense, випустила 200 машин цього типу. ... Читать дальше »

Просмотров: 180 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Категорія бронетехніки - бойова броньована машина (ББМ). Субкатегорія ББМ - бойова машина піхоти (БМП). Тип шасі - гусеничне. БТОТ (озброєння) - гарматно-кулеметне. Категорія двигуна - дизельний. Тип трансмісії - МТ.

Загальні відомості
У 1965 році, за замовленням французьких збройних сил, фірма Atelier de Construction d'Issy-les-Moulineaux, приступила до розробки нової бойової машини піхоти, яка повинна була прийти на зміну БМП АМХ-VCI, що перебувала на озброєнні, з 1957 року і вже тоді, вважалася застарілою. У 1968 році, був виготовлений перший прототип і проведена серія випробувань, внаслідок чого, в 1972 році, нова БМП пішла в серійне виробництво, під позначенням АМХ-10Р. Виробництво бойових машин піхоти, було довірено фірмі Atelier de Construction de Rueil. І вже в 1973 році, перші машини, стали поступати на озброєння французької армії, де успішно експлуатуються і до цього дня.
Корпус АМХ-10Р, виконаний за класичною конструктивною схемою і повністю зварен ... Читать дальше »

Просмотров: 161 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Категорія бронетехніки - бойова броньована машина (ББМ). Субкатегорія ББМ - бойова машина піхоти (БМП). Тип шасі - гусеничне. БТОТ (озброєння) - гарматне. Категорія двигуна - дизельний. Тип трансмісії - МТ.

Загальні відомості
Бойова машина піхоти АМХ-VCI, була розроблена у 1950-х роках, на базі легкого танка АМХ-13. Перший прототип, був побудований в 1955 році, а перші серійні машини, зійшли із складальної лінії фірми Atelier de Construction de Rueil, в 1957 році. У зв'язку з початком серійного виробництва основних бойових танків АМХ-30, виробництво усього сімейства легких бойових машин, створених на базі танка АМХ-13, було передане фірмі Mecanique Creusot-Loire.
Корпус машини, зварений з листів сталевої броні, товщина якої, місцями досягає 30 мм. Верхня лобова плита, встановлена під великим кутом нахилу. Згори, на ній лежать - хвилевідбивний щиток і запасний опорний каток. Рубка має, майже, вертикальну передню стінку. Від неї, до самої корми машини, тягнетьс ... Читать дальше »

Просмотров: 169 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Категорія бронетехніки - бойова броньована машина (ББМ). Субкатегорія ББМ - протитанковий ракетний комплекс (ПТРК). Тип шасі - гусеничне. БТОТ (озброєння) - ракетне. Категорія двигуна - дизельний. Тип трансмісії - МТ.

Загальні відомості
Не дивлячись на те, що військова промисловість Франції, віддавала перевагу, оснащенню своїх сухопутних військ самохідними ПТРК, зробленими на базі колісних бойових машин, гусеничні самохідні ПТРК, все ж розроблялися. Найбільш відомий французький самохідний ПТРК на гусеничній базі - це АМХ-10НОТ, який являє собою АМХ-10Р (БМП), стандартне озброєння якого, замінено новою двомісною вежею Lancelot, озброєною чотирма ПТКР HOT, спільної, франко-германской розробки. Вежа обертається електричним або ручним приводом - на 360°. Пускова установка, рухається у вертикальній площині, на кут - від -12° до +18°. 16 запасних ракет, перевозяться в кормовій частині корпусу машини, а пускові установки заряджаються розрахунком - вручну. Бойовий ... Читать дальше »

Просмотров: 158 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Категорія бронетехніки - бойова броньована машина (ББМ). Субкатегорія ББМ - бойова розвідувальна машина (БРМ). Субкатегорія БРМ - колісний танк. Тип шасі - колісне (6х6). БТОТ (озброєння) - гарматно-кулеметне. Категорія двигуна - дизельний. Тип трансмісії - МТ.

Загальні відомості
Колісна бойова машина AMX-10RC, дослідний зразок якої, був виготовлений фірмою G.I.A.T. у 1971 році, призначена для ведення розвідки, безпосередньої вогневої підтримки піхотних підрозділів і боротьби з танками супротивника. Французькі інженери і конструктори, в давній суперечці про переваги і недоліки колісних і гусеничних машин, знайшли дуже цікавий вихід - вони створили на основі, майже однакового корпусу, одних і тих же вузлів і агрегатів, дві машини - гусеничну АМХ-10Р (БМП) і колісну AMX-10RC (БРМ). Проте, оснащення мотопіхотних підрозділів, новими гусеничними БМП, в середині 1970-х років, було важливішим і, у результаті, колісна БРМ АМХ-10RC, стала поступати на озброєння сил швидкого реа ... Читать дальше »

Просмотров: 167 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Категорія бронетехніки - танк. Субкатегорія танка - основний бойовий танк (ОБТ). Тип шасі - гусеничне. БТОТ (озброєння) - гарматно-кулеметне. Категорія двигуна - дизельний. Тип трансмісії - ГМТ.

Загальні відомості
Протягом 1988 року, міністерство оборони Великобританії, вирішувало питання про заміну, близько 600 танків Chieftain, які до того часу, вже понад 20 років, перебували на озброєнні англійської армії, більш сучасним зразком бронетанкової техніки. В якості кандидатів, пропонувалися, американський танк М1А1 Abrams і західнонімецький Leopard 2. Однак, міністерство оборони Великобританії, зупинило свій вибір, на танку Challenger Mk.2, розробленому в 1989 році, англійською фірмою Vickers Defence Systems. До кінця 1990 року, було виготовлено дев'ять досвідчених зразків, три з яких призначалися для проходження військових випробувань, а шість - для технічних.
Виробництво танка Challenger Mk.2, почалося в 1992 році. Його основними відмінностями, являється уста ... Читать дальше »

Просмотров: 147 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Категорія бронетехніки - бойова броньована машина (ББМ). Субкатегорія ББМ - БТР. Субкатегорія БТР - засіб перевезення особового складу. Тип шасі - колісне (6х6). БТОТ (озброєння) - кулеметне. Категорія двигуна - бензиновий. Тип трансмісії - МТ.

Загальні відомості
Одночасно з розробкою колісного бронеавтомобіля, фірма Alvis, займалася створенням нового колісного бронетранспортера, для моторизованих підрозділів британської армії. Дослідний зразок БТР - FV603 Saracen, який мав спільну з БРМ FV601 Saladin ходову частину, був побудований в 1952 році. На озброєння армії Великобританії, він поступив в 1953 році і в ході серійного виробництва, з 1953 по 1972 рік, було зроблено 1838 FV603 Saracen, частина з яких відправилася на експорт. З озброєння британської армії, ці БТР, були зняті в 1993 році і замінені сучаснішими машинами.
Корпус FV603 Saracen, зварений з листів сталевої броні (максимальна товщина броні - 16 мм). Компонування FV603 Saracen, відрізняється від FV601 ... Читать дальше »

Просмотров: 171 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Категорія бронетехніки - бойова броньована машина (ББМ). Субкатегорія ББМ - БТР. Субкатегорія БТР - бойова розвідувальна машина (БРМ). Тип шасі - колісне (6х6). БТОТ (озброєння) - гарматно-кулеметне. Категорія двигуна - бензиновий. Тип трансмісії - МТ.

Загальні відомості
Бронеавтомобіль FV601 Saladin, розроблявся фірмою Alvis, відповідно до вимог військових по створенню високомобільної, добре озброєної колісної броньованої машини, здатної вирішувати завдання ведення розвідки, патрулювання і вогневої підтримки, в різних кліматичних умовах і у будь-якій точці земної кулі. На озброєння британської армії, нова БРМ поступила в 1956 році. В ході серійного виробництва бронеавтомобілів FV601 Saladin, з 1958 по 1972 рік, було побудовано 1177 таких машин. Велика їх частина, зроблена на експорт. На початку 1970-х років, FV601 Saladin у британській армії, були замінені на легкі танки FV101 Scorpion.
Корпус бронеавтомобіля, зварений із сталевих листів. Лобовий лист, має нахил ... Читать дальше »

Просмотров: 181 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Категорія бронетехніки - бойова броньована машина (ББМ). Субкатегорія ББМ - БТР. Субкатегорія БТР - засіб перевезення особового складу. Тип шасі - гусеничне. БТОТ (озброєння) - гарматно-кулеметне. Категорія двигуна - дизельний. Тип трансмісії - МТ.

Загальні відомості
У 1970-х роках, у Великобританії був розроблений прототип бронетранспортера FV4333, в якому використовувалося багато вузлів і агрегатів, машин сімейства Scorpion. Подальша робота над прототипом, з використанням технології виробництва легкого розвідувального танка FV101 Scorpion, призвела до появи гусеничного бронетранспортера FV4333 Stormer, серійне виробництво якого почалося в 1981 році. 25 машин, були продані Малайзії - 12 бронетранспортерів, були оснащені вежами FVT900 Helio, озброєними 20-мм автоматичною гарматою Oerlikon Contraves і 7,62-мм кулеметом, на інших машинах, стояли башти Thyssen-Henschel ТН1, зі спареними 7,62-мм кулеметами. Три зразка, озброєних американської 25-мм автоматичною гарматою М2 ... Читать дальше »

Просмотров: 180 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Категорія бронетехніки - бойова броньована машина (ББМ). Субкатегорія ББМ - бойова розвідувальна машина (БРМ). Тип шасі - гусеничне. БТОТ (озброєння) - гарматно-кулеметне. Категорія двигуна - бензиновий. Тип трансмісії - МТ.

Загальні відомості
Одним з яскравих представників сімейства легких бойових гусеничних машин Scorpion, розробленого фірмою Alvis, являється бойова розвідувальна машина FV107 Scimitar. Вона дуже маленька і легка - її маса, у бойовому спорядженні, складає 7,8 тонни, довжина 4,39 метри, ширина 2,18 метри і висота (по перископу навідника) - 2,1 метри. Машину обслуговує екіпаж з трьох чоловік. БРМ легко транспортується багатьма військово-транспортними літаками і важкими вертольотами.
Розвідувальну машину FV107 Scimitar, легко дізнатися по характерній вежі, озброєній довгоствольною 30-мм автоматичною гарматою L21 Rarden і спареним 7,62-мм кулеметом. Така ж вежа, встановлювалася на колісній розвідувальній машині Fox. Гармата L21 Rarden, розроблялася ... Читать дальше »

Просмотров: 173 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Категорія бронетехніки - інженерна машина. Субкатегорія інженерної машини - БРЕМ. Тип шасі - гусеничне. БТОТ (озброєння) - кулеметне. Категорія двигуна - бензиновий. Тип трансмісії - МТ.

Загальні відомості
Одночасно із створенням сімейства бойових броньованих машин на базі легкого розвідувального танка FV101 Scorpion, для них була розроблена БРЕМ FV106 Samson. В кормовій частині її закритого корпусу (з алюмінієвої броні), знаходиться тягова лебідка. Підйом вантажів, вагою до 450 кг, здійснюється за допомогою спеціального пристосування. Для подолання водних перешкод, машина оснащена індивідуальним плавзасобом, виконаним у вигляді екранів, що складаються. Рух на воді, із швидкістю 6,4 км/год, забезпечується обертанням гусениць.

Тактико-технічні характеристики (FV106 Samson)
Екіпаж - 3 людини.
Довжина (по корпусу) - 4788 мм.
Ширина (загальна) - 2430 мм.
Ширина (по гусеницях) - 2134 мм.
Висота (по даху корпусу) - 2254 мм.
Бойова ... Читать дальше »

Просмотров: 191 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Категорія бронетехніки - бойова броньована машина (ББМ). Субкатегорія ББМ - БТР. Субкатегорія БТР - засіб перевезення особового складу. Тип шасі - гусеничне. БТОТ (озброєння) - кулеметне. Категорія двигуна - бензиновий. Тип трансмісії - МТ.

Загальні відомості
Бронетранспортер FV103 Spartan, поступив на озброєння армії Великобританії, в 1978 році. Спочатку, йому відводилася роль носителя ЗРК Javelin і засоби транспортування саперних команд. Слід зауважити, що БТР FV103 Spartan, не призначався для заміни у військах, бронетранспортера FV432.
БТР FV103, виконаний за наступною компонувальною схемою: в передній частині корпусу, ліворуч, розташовано відділення управління, праворуч від нього, знаходиться моторно-трансмісійне відділення, а середня і кормова частині корпусу, відведені під десантне відділення.
Як і у базового танка FV101 Scorpion, корпус бронетранспортера зварений з плит алюмінієвої броні, проте в його конструкцію, внесені деякі зміни. Силове відділен ... Читать дальше »

Просмотров: 432 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Категорія бронетехніки - бойова броньована машина (ББМ). Субкатегорія ББМ - протитанковий ракетний комплекс (ПТРК). Субкатегорія ПТРК - винищувач танків. Тип шасі - гусеничне. БТОТ (озброєння) - ракетно-кулеметне. Категорія двигуна - бензиновий. Тип трансмісії - МТ.

Загальні відомості
У армії Великобританії, самохідна пускова установка ПТКР FV438 Swingfire, на базі застарілого гусеничного БТР FV432, перебуває на озброєнні, з початку 1970-х років. Проте, вже в 1976 році, у війська поступив новий самохідний ПТРК FV102 Striker, створений на основі гусеничного БТР FV103 Spartan (з сімейства бойових машин, розроблених на основі легкого танка FV101 Scorpion), фірми Alvis. Ракети виготовила фірма British Aerospace Defence Limited. 
У задній частині корпусу БТР, був розташований броньований пакет з 5 ПТКР Swingfire, в транспортно-пускових контейнерах. Над командирською вежею машини, встановили 7,62-мм кулемет, а на передньому похилому броньовому листі - змонтували 2 ... Читать дальше »

Просмотров: 177 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Категорія бронетехніки - танк. Субкатегорія танка - легкий танк. Субкатегорія легкого танка - легкий розвідувальний танк. Тип шасі - гусеничне. БТОТ (озброєння) - гарматно-кулеметне. Категорія двигуна - дизельний. Тип трансмісії - МТ.

Загальні відомості
Легкий розвідувальний танк FV101 Scorpion, розроблений фірмою Alvis в кінці 1960-х років і прийнятий на озброєння англійської армії, в 1972 році. Одним з основних вимог при створенні танка, було забезпечення його авіатранспортабельності. З цієї причини, в конструкції танка, широко використані легкі сплави. Зокрема, з алюмінію виготовлені корпус і башта. При цьому, лобова броня корпусу і башти, забезпечує захист від куль калібру 14,5 мм, з дальності 200 метрів, a бортова і кормова - від 7,62-мм куль і осколків снарядів калібру 105 мм.
В танку використана компонувальна схема, характерна скоріше для бронетранспортерів і бойових машин піхоти - моторно-трансмісійне відділення, розташоване в передній частині корпуса пра ... Читать дальше »

Просмотров: 183 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Категорія бронетехніки - самохідка. Субкатегорія самохідки - самохідне артилерійське знаряддя (САУ). Субкатегорія САУ - самохідна гаубиця (СГ). Тип шасі - гусеничне. БТОТ (озброєння) - гарматно-кулеметне. Категорія двигуна - бензиновий. Тип трансмісії - ГМТ.

Загальні відомості
Самохідна установка М52, була розроблена в 1952-1953 роках, на базі агрегатів легкого танка М41 і призначалася, для заміни 105-мм гаубиці М37, випуску 1945 року. Вона відрізнялася від М44 вагою, бойовим відділенням, хитної частиною знаряддя з концентричним противідкатним пристроєм, боєкомплектом і відсутністю сошника.
Озброєння самохідної гаубиці М52, складалося з 105-мм гаубиці і 12,7-мм зенітного кулемета. Повністю закрите бойове відділення, було виконано у вигляді вежі, що захищала екіпаж від кулеметного вогню і осколків снарядів. Вежа встановлювалася на поворотній платформі, що забезпечувало кут горизонтального наведення знаряддя в 60°  (управо і вліво). Кут підвищення гаубиці, ... Читать дальше »

Просмотров: 167 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Категорія бронетехніки - самохідка. Субкатегорія самохідки - самохідне артилерійське знаряддя (САУ). Субкатегорія САУ - протитанкова самохідна установка (ПТСУ). Тип шасі - гусеничне. БТОТ (озброєння) - гарматно-кулеметне. Категорія двигуна - бензиновий. Тип трансмісії - ГМТ.

Загальні відомості
У 1951 році, в США приступили до розробки легкого і мобільного винищувача танків, що отримав позначення Т165. У 1955 році, після будови і випробування різних моделей, офіційне схвалення військових, отримала модифікована версія - Т165Е2, після чого фірма Allis-Chalmers, приступила до серійного виробництва цієї машини. Всього було випущено 297 винищувачів танків, які після стандартизації, отримали позначення М50 Ontos і використовувалися в корпусі морської піхоти, в якості протитанкового засобу, при проведенні десантних операцій.
У 1963 році, в цілях підвищення маневреності, 294 машини, були оснащені 8-циліндровим дизельним двигуном, потужністю 140 кВт і гусеницями нового тип ... Читать дальше »

Просмотров: 172 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Pz.Kpfw.I Ausf.A - Легка броньована гусенична учбова машина (Німеччина) 1934
Pz.Kpfw.I Ausf.A - легка броньована гусенична учбова машина (Не офіційне позначення - PanzerKampfWagen I Ausf.A Ohne Aufbau або Krupp Traktor LaS.).
Виробники - Daimler-Benz, Henschel-Werke, Krupp, MAN, Rheinmetall-Borsig. Номер шасі - 8011-9000. Роки виробництва - лютий-квітень 1934 року. Виготовлені 15 одиниць. Екіпаж - 2 людини. Бойова маса машини - 3,5 тонни. Габаритні розміри (довжина, ширина, висота) - 4,02 / 2,06 / 1,15 метрів. Двигун - Krupp M305. Коробка зміни передач - 5 вперед / 1 назад. Максимальна швидкість - 37 км/год. Запас ходу - 145 км. Бронювання - 13 мм/27 градусів (лобова), 10 мм/0 градусів (бортова), 13 мм/15 градусів (корма), 6 мм/90 градусів (дах/днище).

Історія
Згідно з Версальською угодою, Німеччина не могла робити танки і інші броньовані машини. Тому, було прийнято рішення - побудувати 15 корпусів без надбудови, вежі і озброєння. У 1933 році, п'яти вир ... Читать дальше »

Просмотров: 154 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Вертоліт - Bo.105. Розробник - Messerschmitt Bolkow Blohm. Країна - Німеччина.

Загальні відомості
Вертоліт Messerschmitt Bolkow Blohm Bo.105, призначений для боротьби з танками, безпосередньої підтримки сухопутних військ, спостереження і зв'язку.
Розробка легкого допоміжного вертольота Bo.105, фірмою Messerschmitt Bolkow Blohm, почалася в 1962 році. Перший дослідний зразок, який був оснащений двома ТВД Allison 250.С18 і несучим гвинтом від вертольота Westland Scout, зруйнувався на самому початку наземних випробувань. Наступний зразок, піднявся в повітря 16 лютого 1967 року. Це був перший вертоліт, оснащений несучим гвинтом, з жорстким кріпленням лопатей. У серію пішла модель Bo.105С, яку, в 1975 році, змінив Bo.105СВ - це машина і стала, основним серійним варіантом.
Конструкція несучого гвинта, забезпечувала вертольоту Bo.105, унікальні льотні характеристики на бриючому польоті, тому уряд Федеративної Республіки Німеччини, замовив для бундесверу, 439 та ... Читать дальше »

Просмотров: 187 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Вертоліт - Wessex. Розробник - Westland. Країна - Великобританія.

Загальні відомості
Вертоліт Westland Wessex, будувався для виконання наступних завдань - підтримка морської піхоти, виконання пошуково-рятувальних робіт і перевезення вантажів. Надалі, ці вертольоти, активно використовувалися британськими ВПС, для перевезення військ.
Перший політ вертольота Wessex (HSS-1), побудованого на базі вертольота Sikorsky S-58, відбувся 17 травня 1957 року. У квітні 1960 року, він почав випускатися серійно, під позначенням Wessex HAS Mk.1.
Один екземпляр вертольота Sikorsky S-58, компанія Westland імпортувала і провела модернізаційні роботи - установка ТВД, потужністю 820 кВт / 1100 к. с. В подальшому, на вертольоти Wessex (досвідчені і передсерійні), стали встановлювати потужніші двигуни - 1081 кВт / 1450 к. с. Перший серійний екземпляр, поступив на озброєння Королівських ВМС Великобританії, 4 липня 1961 року.
Існують різні варіанти вертольота Wessex. Військово ... Читать дальше »

Просмотров: 186 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Вертоліт - Sea King. Розробник - Westland. Країна - Великобританія.

Загальні відомості
У 1959 році, британська компанія Westland, отримала право, використати конструкцію вертольота Sikorsky SH-3 Sea King, як основу, для розробки власного вертольота. Свій перший політ, англійський Sea King, вчинив 8 вересня 1967 року. Серійний Sea King HAS Mk.1 (повністю англійський), був зібраний в цехах компанії Westland - 5 травня 1969 року і призначався для ВМС Великобританії.
Силова установка цього вертольота, складалася з двох ТГД Rolls-Royce Gnome H.1400. Sea King HAS Mk.1, оснащений усім необхідним, для ведення самостійних протичовнових операцій. Озброєнням цієї машини, являються чотири торпеди Mk.46 або чотири глибинні бомби Mk.11.
Тактичний варіант вертольота, який мав назву Commando, можна було використати, в якості - військово-транспортного вертольота (здатного перевозити 28 чоловік), вантажного вертольота, вертольота постачання і рятувального вертольота (евакуац ... Читать дальше »

Просмотров: 164 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Вертоліт - Lynx. Розробник - Westland. Країна - Великобританія.

Загальні відомості
Вертоліт Westland Lynx, будувався для боротьби з броньованою технікою супротивника. Перший з шести дослідних зразків вертольота Lynx (компанія-розробник - Westland), піднявся в повітря - 21 березня 1971 року. Військові випробування, пройшли в 1976 році, а в грудні 1977 року, почалися постачання у частині ВПС.
Нинішні серійні вертольоти Battlefield Lynx і Super Lynx, являються вдосконаленими варіантами, відповідних армійських і військово-морських моделей. До 1993 року, було побудовано 380 вертольотів - в сухопутному і морському виконанні, для замовників з 17 країн.

Модифікації (Lynx)
Lynx AH Mk.1 - модифікація вертольота загального та допоміжного призначення з лижним (полози) шасі (модифікація для британської армії). Варіанти: вертоліт служби матеріально-технічного забезпечення; вертоліт супроводу; літаючий командний пункт; протитанковий; розвідувальний; рятувальний (е ... Читать дальше »

Просмотров: 164 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Літак - N22 Nomad. Розробник - Goverment Aircraft Factory. Країна - Австралія.

Загальні відомості
У липні 1971 року, здійснив свій перший політ, один з двох дослідних зразків (прототипів), легкого багатоцільового літака N22 Nomad. З цього моменту, фірма GAF (Goverment Aircraft Factory), починає його серійне виробництво.
В 1973 році, N22 Nomad, був прийнятий на озброєння ВПС Австралії. Він виконував завдання, легкого транспортного літака, сил спеціального призначення (міг надавати вогневу підтримку).

Австралійський урядовий авіаційний завод (GAF - Goverment Aircraft Factory), у кінці 1960-х років, почав виробництво цивільного літака N22 Nomad. Перший з двох опьтных зразків (VH-SUP), піднявся в повітря 23 липня 1971 року.
Будучи підвідсталим монопланом з високорозташованим крилом, літак N22 Nomad, мав укорочені дистанції зльоту і посадки, завдяки двощілинним закрилкам по усьому розмаху і зависаючим елеронам. Цей літак, мав півмонококовий фюзеляж прямо ... Читать дальше »

Просмотров: 172 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Audi Q2 1.4 TFSI COD 150 ch BVM6 (з 07.2016)
M6 / 110(150) / 1395 cc / Essence sans plomb / € 26'900.00
Короткі Технічні Характеристики Audi Q2 1.4 TFSI COD 150 ch BVM6 (з 07.2016)
Poids à Vide - 560 kg / Passagers et Fret - 1500 kg / Trail Unbreak - 670 kg / Poids Total - 1825 kg / Longeur Chassis - 2595 mm / Sièges - 5 / Portes - 5 / Vitesse - 212 km/h / Boîte à Vitesse - 6 / Capacité - 1395 ccm / Cylindrée - 4 / BHP - 150 / KW - 110
Стандартне Обладнання Audi Q2 1.4 TFSI COD 150 ch BVM6 (з 07.2016)
Accoudoir Central (AV) / Affichage du Contrôle de La Pression des Pneus / Airbags Frontaux Conducteur et Passager Grand Volume / Airbags Latéraux (AV) et Système D'Airbags de Tête / Allume-Cigare et Cendrier / Anti-Patinage (ASR) / Applications Décoratives Laqué Argent / Audi Pre-Sense Front / Blade Dans La Teinte de La Carrosserie / Blocage Électronique de Différentiel (EDS) / Capot de Coffre à Ouverture Automatique / Ceintures de Sécurité: C ... Читать дальше »

Просмотров: 182 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

ARO 24 TOUT-TERRAIN 3 / 3 Portes / du 09/1994 au 07/1995
 - Tolé (Du 09/1994 au 07/1995) - M5 / 66(91) / 2498 cc / Diesel / € 16'090.99.
Sièges - 5 / Portes - 3 / Vitesse - ? km/h / Boîte à vitesse - 5 / Capacité - 2498 ccm / Cylindrée - 4 / BHP - 91 / KW - 66
Стандартне обладнання - Direction Assistée.
Опції + Тарифи - € 1'394.91 Climatisation / € 399.42 Peinture Métallisée / € 343.01 Vitres Teintées.

ARO 24(4) FORESTER TOUT-TERRAIN 5 / 5 Portes / du 08/1995 au 06/1997
 - Tolé (Du 08/1995 au 06/1997) - M5 / 66(91) / 2498 cc / Diesel / € 16'754.15.
Sièges - 5 / Portes - 5 / Vitesse - 150 km/h / Boîte à vitesse - 5 / Capacité - 2498 ccm / Cylindrée - 4 / BHP - 91 / KW - 66
Стандартне обладнання - Direction Assistée.
Опції + Тарифи - € 1'417.78 Climatisation / € 411.61 Peinture Métallisée.

ARO CARPAT (Виробнича Гама) / ARO CROSS LANDER (Виробнича Гама) / ARO FOR ... Читать дальше »

Просмотров: 208 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Airbus A300 B2 - Середньомагістральний пасажирський літак (Європа - Франція / Німеччина / Великобританія)
Виробник (Розробник) - Airbus S.A.S. (Airbus Industrie). Призначення - Пасажирський літак для авіаліній малої і середньої протяжності.

Габаритные размеры самолета Airbus A300 B2: Размах крыльев - 44,84 метров; Длина самолета - 53,62 метров; Высота - 16,53 метров; Площадь крыльев - 260 м2; угол стреловидности по 1/4 хорд - 28 градусов; Диаметр фюзеляжа - 5,64 метров.
Количество мест: Экипаж - 3 человека; Пассажирские кресла в экономическом классе - 269 единиц (максимальное число пассажирских кресел - 336 единиц).
Размеры пассажирской кабины (салона): Длина - 39,15 метров; Максимальная ширина - 5,35 метров; Максимальная высота - 2,54 метров.
Двигатели - два ТРДД General Electric CF6.50C (2 х 23150 кгс) / два ТРДД Pratt & Whitney JT9D.59A (2 х 24060 кгс). (ТРДД - Турбовентиляторный авиационный двигатель.)
Массы и нагрузки (максимальные) сам ... Читать дальше »

Просмотров: 162 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Avia B-534 (1 / 2 / 3 / 4) - Винищувач (Чехословаччина)

В 1930 году, главным инженером, предприятия Avia (город Прага-Летнани), стал, Франтишек Новотны (первый проект - B-34 (истребитель)).
Опытный образец (Avia B-534.1), был оснащен, рядным поршневым авиационным двигателем Hispano-Suiza HS-12 Y(drs) + металлический воздушный винт.
Первые серийные образцы, оснащались: деревянным воздушным винтом; открытой кабиной пилота. (Вооружение - два пулемета (размещение - в передней части самолета (фюзеляжа) / два пулемета (размещение - в нижних крыльях).)
Самолет Avia B-534.2, был оснащен, подкрыльевыми держателями, авиабомб (вооружение - четыре пулемета (размещение - фюзеляжные блистеры)).
Следующая модификация - самолет Avia B-534.3, оснащался, обтекателями шасси. (Изменения (в сравнении - Avia B-534.2) - форма воздухозаборника, авиационного двигателя.)
Истребитель Avia B-534.4, оснащался, закрытой кабиной. (Данные самолеты, применялись, во время - Слов ... Читать дальше »

Просмотров: 177 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Идаельный германский "трехмоторник" (О транспортном самолете Junkers Ju-52 и его модификациях (Junkers Ju-252 / Junkers Ju-352))
Самолеты этой модификации имели максимальный взлетный вес 9500 кг и отличались от предыдущих хвостовым колесом и отсутствием нижней турельной установки.
Большинство из них впоследствии переоборудовали в транспортно-десантный вариант. Основной задачей этих машин была высадка парашютистов-десантников, подготовке которых с 1937 г. уделялось особое внимание.
Решение задач по высадке десантов было предписано двум авиационным транспортным эскадрам особого назначения. К началу Второй мировой войны эти эскадры были полностью укомплектованы и имели в своем распоряжении каждая по 53 самолета Junkers Ju-52.3m разных модификаций.
За самолетом Junkers Ju-52.3m g.4e последовал самолет Junkers Ju-52.3m g.5e. Самолеты этой серии могли использоваться не только с сухопутных аэродромов. За счет оснащения двумя поплавками объемом 9500 или 110 ... Читать дальше »

Просмотров: 173 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Помощник агрария (О легком сельскохозяйственном самолете Су-38Л)
В ОКБ Сухого завершилась разработка и постройка легкого сельскохозяйственного самолета Су-38Л, предназначенного для распыления жидких и сыпучих химикатов при авиационных агрохимических работах. В июле 2001 г. летчик-испытатель Евгений Фролов впервые опробовал машину в воздухе.
Сразу заметим что специализированный летательный аппарат для аграриев создан впервые за все годы отечественного самолетостроения. До сих пор сельхозяйственная авиация использовала специальную модификацию одного из самых универсальных самолетов мира - Ан-2Т (Ан-2СХ).
К настоящему времени большая часть самолетов Ан-2 уже списана. Кроме того самолет Ан-2 эффективен только лишь при обработке с воздуха больших массивов земли да и кабина его не герметизирована. Последнее время на опылении небольших полей с воздуха стали применяться мотодельтапланы но работать с ядовитыми химикатами они не могут.
На низко расположенном крыле своб ... Читать дальше »

Просмотров: 171 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

"Незаконнорожденный сын" МВЗ имени М. Л. Миля
Авиаторам хорошо известен крупнейший в мире разработчик винтокрылой техники - Московский Вертолетный Завод (МВЗ) имени М. Л. Миля. Он расположен в Сокольниках и ведет свою историю с основанного в 1947 г. ОКБ Миля. Однако на пересечение улиц Рыбинской и Сокольнического вала Московский Вертолетный Завод (МВЗ) имени М. Л. Миля попал не сразу. На заводе переданном в годы Великой Отечественной войны из мебельной промышленности в авиационную размещались до 1951 г. различные учреждения пока приказом министра М. В. Хруничева его не передали в полное распоряжение М. Л. Миля.
Строить же вертолеты завод начал с января 1946 г. В том году предприятие целиком передали ОКБ-3, возглавлявшимся И. (П.) Братухиным и занимавшем ранее только его подсобные помещения. ОКБ-3 успешно начало свою деятельность созданием сравнительно удачных геликоптеров - Омега (2МГ) / Омега-2. К сожалению при доводке вертолетов - Б-5 (Братухин Б-5) / Г-3 (Бр ... Читать дальше »

Просмотров: 221 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Концепция универсальной "вертикалки"
Успехи в разработке авиационной техники в конце 1960-х гг. уже позволяли вооружать флот скоростными самолетами вертикального взлета и посадки (СВВП) не требующими специальных устройств для взлета и посадки. СВВП являлся высокоэффективным оружием корабля так как мог решать обширный круг задач в интересах флота и отдельных кораблей на удалении от них - до 800 км.
Основными задачами стали противолодочное охранение военных кораблей на выходе из мест базирования и в походе поиск отслеживание и уничтожение подводных лодок противника связь между кораблями и с берегом доставка срочных грузов и служебного персонала десантирование групп морской пехоты. Кроме того - авиационное обеспечение десантных операций ледовая разведка обслуживание экспедиционных судов поиск косяков промысловых рыб.
Как видно из приведенного перечня задач скорость и дальность полета наряду с вертикальными взлетом и посадкой являлись основными техническими т ... Читать дальше »

Просмотров: 266 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

ШБ / ББ-1 / Су-2 / Су-4 / Су-6 М-71 (81 / ОБШ / СА) / Су-6 М-71Ф / Су-6 АМ-42

Самолет-штурмовик Су-6 ведет свою родословную от многоцелевого Су-2. Перед Великой Отечественной войной, когда еще полным ходом велись работы над Су-2, конструктор П. ?. Сухой получил задание от правительства на разработку самолета поля боя. Такое же задание, в качестве своеобразной советской конкуренции, поручили и КБ С. ?. Ильюшина, что делает естественным сравнить эти две машины. Здесь, конечно же, имеется в виду знаменитый штурмовик Ил-2.
Что касается предшественника Су-6 - Су-2, то, кроме того, что в конце 1930-х П. О. Сухой имел более значительный, чем С. В. Ильюшин опыт в постройке фронтовых самолетов, хотелось бы напомнить и о значительном техническом совершенстве Су-2. Среди многих похвальных отзывов об этой машине назовем лишь один - летчика-фронтовика М. ?. Лашина: "Я летал на Су-2 штурманом в экипаже старшего лейтенанта В. ?. Стрельченко. Су-2 - изумительный самолет, очень по ... Читать дальше »

Просмотров: 183 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

П / АИР-6 (П) / АИР-5 / ВВА-5 (АИР-5) / АИР-5 (220 л. с.) / АИР-5 (200 л. с.) / АИР-10 / АИР-6

В течение первой пятилетки (1929-1933 гг.) происходило стремительное развитие гражданской авиации СССР. Ускоренно создавались новые авиалинии, аэропорты, строились самолеты и авиадвигатели, совершенствовалась организация отрасли.
В октябре 1930-го образовалось Всесоюзное объединение гражданского воздушного флота (ВО ГВФ), а в феврале 1932-го - Главное управление ГВФ при СНК СССР, объединившее руководство всеми видами применения гражданской авиации.
К концу пятилетки, завершенной досрочно в 1932-м, доля иностранных самолетов, эксплуатируемых Аэрофлотом, уменьшилась с 61% до 31,1%. За тот же период годовой выпуск самолетов в СССР, военных и гражданских, возрос с 912 до 2509. Для магистральных линий ГВФ получил отечественные машины Г-1 (АНТ-4), К-5, ПС-9 (АНТ-9), Г-2 (АНТ-6) и другие.
Была поставлена также задача создания местной, так называемой исполкомовской авиаци ... Читать дальше »

Просмотров: 165 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Ан-72 Прототип 1 / Ан-72 Прототип 2 / Ан-72 Прототип 3 / Ан-72 Прототип 4 / Ан-72 Прототип 5 / Ан-72 Предсерийный / Ан-72 / Ан-72 Салон / Ан-72П / Ан-71 / Ан-74 Опытный / Ан-74 / Ан-74.200 / Ан-74Т / Ан-74Т.100 / Ан-74Т.200 / Ан-74ТК / Ан-74ТК.100 / Ан-74ТК.200 / Ан-74ТК.300 / Ан-174

В начале 1970-х началась разработка военно-транспортного самолета Ан-72, предназначенного для замены турбовинтового Ан-26. Следует отметить, что в то время в печати широко обсуждались вопросы создания транспортных самолетов укороченного взлета и посадки. Подобное требование предъявили и к будущему Ан-72.
Создание таких машин связано со значительным увеличением коэффициента подъемной силы крыла. Но традиционными средствами механизации крыла подобного эффекта добиться нельзя. Однако, если закрылки обдувать выхлопными струями ТРД, то можно получить значительный прирост так необходимой подъемной силы.
Из всего многообразия компоновок следовало выбрать одну, обеспечивавшую не только необх ... Читать дальше »

Просмотров: 180 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Alfa Romeo GTV / Alfa Romeo Spider - модели спортивных автомобилей: Alfa Romeo GTV - двухдверное двухместное купе; Alfa Romeo Spider - двухдверный двухместный спайдер. (Данные модели Alfa Romeo (Alfa Romeo GTV / Alfa Romeo Spider), располагают - передним приводом + поперечным расположением, силового агрегата.)
Модели Alfa Romeo (Alfa Romeo GTV / Alfa Romeo Spider), были разработаны, следующими предприятиями: Alfa Romeo; PininFarina.
В 1994 году, на мероприятии Парижское МоторШоу, были представлены, прототипы - купе Alfa Romeo GTV / спайдер Alfa Romeo Spider.
В ноябре 1996 года, новые модели (Alfa Romeo GTV / Alfa Romeo Spider), предприятия Alfa Romeo, оснастили, новым двигателем 3,0 литра (модификации - Alfa Romeo GTV 3.0 V6 / Alfa Romeo Spider 3.0 V6).
В мае 1998 года, автомобили Alfa Romeo (Alfa Romeo GTV / Alfa Romeo Spider), оснастили - новым двигателем 1,8 литра (модификации - Alfa Romeo GTV 1.8 TS 16V / Alfa Romeo Spider 1.8 TS 16V) / модернизированным ... Читать дальше »

Просмотров: 153 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Alfa Romeo 166 - модель автомобиля Business-класса (привод - передний / расположение двигателя - поперечное). (Модель Alfa Romeo 166, является, преемницей, модели Alfa Romeo 164.)
Осенью 1998 года, прошел, первый показ, данного автомобиля (модели).
Дизайн, данной модели (Alfa Romeo 166), был создан, специалистами, предприятия Centro Stile Alfa Romeo (руководитель проекта - Вальтер Мария де Сильва).
Внешнее оформление (экстерьер), автомобиля Alfa Romeo 166, соответствует, внешнему оформлению, автомобиля Alfa Romeo 156. (Исключения, составляют: габаритные размеры, автомобиля Alfa Romeo 166; передняя часть кузова (приопущена).)
Интерьер выполнен в традиционном фирменном стиле: панель приборов (оснащение - фирменные циферблаты (аналоговые / круглые); просторный салон; спортивные кресла (полностью, регулируемые).
Существуют, следующие варианты отделки салона: элегантный (теплые бежевые тона); спортивный (темно-серые тона / черные тона); классический (светло- ... Читать дальше »

Просмотров: 155 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Alfa Romeo 156 - модель автомобиля Golf-класса (привод - передний / расположение двигателя - поперечное). (Модель Alfa Romeo 156, является, преемницей, модели Alfa Romeo 155.)
Осенью 1997 года, прошел, первый показ, данного автомобиля (модели). (Модель Alfa Romeo 156, была признана, лучшим автомобилем (1998 г.), в Европе.)
С января 1999 года, автомобили Alfa Romeo 156, стали оборудоваться, новыми коробками перемены передач: 2,0 Selespeed - механическая КПП (роботизированная / перемена передач - электрогидравлическая / сцепление - электрическое); 2,5 Q-System - автоматическая КПП.
В 2000 году, на мероприятии Женевское МоторШоу, был представлен, спортивный вагон Alfa Romeo 156 Sport Wagon.
Дизайн, модели Alfa Romeo 156, был создан, специалистами, предприятия Centro Stile Alfa Romeo (руководитель проекта - Вальтер Мария де Сильва).
Внешнее оформление (экстерьер), автомобиля Alfa Romeo 156, выполнено, в традиционном стиле Alfa Romeo: боковые окна - небольши ... Читать дальше »

Просмотров: 190 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Alfa Romeo 147 - модель автомобиля среднего класса (привод - передний / расположение двигателя - поперечное).
В 2000 году, на мероприятии Туринское МоторШоу, был представлен, прототип Alfa Romeo 147. (Автомобиль Alfa Romeo 147, обладает, титулом Автомобиль 2001 года (Европейская Версия).)
Внешнее оформление, данного автомобиля, близо, к моделям - Alfa Romeo 156 / Alfa Romeo 166. (Передняя часть кузова, выполнена, в классическом стиле, бренда Alfa Romeo.)
Перечень стандартного оборудования, выглядит, так: ABS; EBD; VDC (системой контроля динамической стабилизации); бортовой компьютер; климат-контроль (автоматический); подушки безопасности, для сидящих спереди (шесть единиц); сенсоры контроля (солнечной радиации / температуры); стереосистема (восемь динамиков).

Просмотров: 173 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Alfa Romeo 145 / Alfa Romeo 146 - модели автомобилей среднего класса (привод - передний / расположение двигателя - поперечное): Alfa Romeo 145 - трехдверный пятиместный хетчбек; Alfa Romeo 146 - пятидверный пятиместный хетчбек.
В 1994 году, произошел, первый показ, данных моделей: июль - Alfa Romeo 145 (3-door Hatchback); декабрь - Alfa Romeo 146 (5-door Hatchback).
Дизайн, данных моделей, был создан, специалистами, предприятия Centro Stile Alfa Romeo - поэтому, являлся, актуальным, на протяжении, десяти лет. (Автомобиль (модель) Alfa Romeo 146, напоминает, своего предшественника - Alfa Romeo 33: клинообразный профиль, острый срез, высокоподнятой, задней части.)
Кузов, моделей Alfa Romeo (Alfa Romeo 145 / Alfa Romeo 146) - компактный, но при этом, достаточно просторный, с легко трансформируемым, багажником.
Салон, моделей Alfa Romeo (Alfa Romeo 145 / Alfa Romeo 146), характеризуется - практичностью / простотой. (Кресла, данных автомобилей, оснащены, стандартн ... Читать дальше »

Просмотров: 177 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Acura Integra
Acura Integra - название, модели Honda Integra, которая реализуется, в США.

Acura MDX
Acura MDX - модель полноприводного внедорожника (расположение двигателя - поперечное).
В 2000 году, на мероприятии Детройтское МоторШоу, был представлен, прототип Acura MDX (название - Acura MD-X) - вызвал, огромный интерес.
Осенью 2000 года, автомобиль Acura MDX (US-Spec - версия, для американского автомобильного рынка), был запущен, в серийное производство (на канадском АвтоЗаводе Honda).
Автомобиль Acura MDX, располагает: жесткий кузов; независимая подвеска, всех колес (четырех). (Кроме того, автомобиль Acura MDX, оснащен, системой улавливания паров бензина (при заправке) - это позволяет, загрязнять, окружающую среду, в минимальной степени.)
Линии кузова (лаконичные / элегантные), придают, данному автомобилю (модели) - спортивный вид.
В оформлении интерьера, применены: алюминиевые панели; натуральная кожа; тканевая обивка.
Цен ... Читать дальше »

Просмотров: 151 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

AC Superblower - модель спортивного автомобиля: родстер (привод - задний).
Осенью 1997 года, был представлен, прототип AC Superblower (кузов, изготовлен, из углепластика). (Автомобиль AC Superblower, был создан, на базе - AC Cobra Mk.3.)
Спортивный автомобиль AC Superblower, оснащается, бензиновым двигателем Ford (4,9 литра / V8 / компрессор / мощность - 325 л. с. / электронная система впрыска). (Максимальная скорость - 250 км/ч.)
В октябре 1998 года, была представлена, новая модель - AC Superblower Mk.4 CRS (кузов, изготовлен, из углепластика).
Спортивный автомобиль AC Superblower, оснащается, бензиновым двигателем ? (4,9 литра / V8 / мощность - 228 л. с. / электронная система впрыска). (Максимальная скорость 215 км/ч.)

AC Superblower - AC Superblower Mk.3 Concept `1997 / AC Superblower Mk.3 / AC Superblower Mk.4 CRS Concept `1998 / AC Superblower Mk.4 CRS.

Просмотров: 169 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

AC Ace / AC Aceca - модели спортивных автомобилей: AC Ace - двухдверный двухместный кабриолет; AC Aceca - трехдверное четырехместное купе.
Весной 1992 года, на мероприятии Туринское МоторШоу, был представлен, прототип AC Ace (4х4).
В октябре 1998 года, на мероприятии Бирмингемское МоторШоу, был представлен, прототип AC Aceca (купе, созданное, на базе, кабриолета (AC Ace)). (Кузов, автомобиля AC Aceca, изготовлен, из алюминия (полностью) + увеличена, колесная база.)
Спортивные автомобили (AC Ace / AC Aceca), оснащаются, следующими силовыми агрегатами: бензиновый двигатель Ford (4,6 литра / V8 / мощность - 307 л. с. / электронная система впрыска); бензиновый двигатель Lotus-Biturbo (3,5 литра / V8 / мощность - 354 л. с. / турбонаддув). (Максимальная скорость - 250 км/ч.)
AC Ace - AC Ace Concept `1992 / AC Ace V8 3,5 / AC Ace V8 4,6.
AC Aceca - AC Aceca Concept `1998 / AC Aceca V8 3,5 / AC Aceca V8 4,6.

Просмотров: 200 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

«Абакан» - 5,45-мм общевойсковой автомат АН-94 (Индекс ГРАУ - 6П33).
5,45-мм общевойсковой автомат АН-94 (Индекс ГРАУ - 6П33). Производство - Ижевский МашиноСтроительный Завод (ИжМаш) | ОАО Концерн Калашников.

Характеристики автомата АН-94
Масса автомата: 3,85 кг (без магазина); 4,2 кг (с магазином).
Длина автомата: 943 мм (приклад разложен); 728 мм (приклад сложен). (Длина ствола: 405 мм.)
Калибр: 5,45 мм. (Патрон: 5,45×39 мм.)
Скорострельность: 1800 выстрелов/мин. (стрельба очередями); 600 выстрелов/мин. (автоматическая стрельба). (Начальная скорость пули: 900 м/с.)
Прицельная дальность: 700 метров.

Конструкция
Конструкционная схема - классическая.
Корпус автомата АН-94, состоит из стальных и пластиковых (ударопрочный пластик) элементов.
Приклад автомата АН-94 - складной (изготовлен из ударопрочной пластмассы).
Режимы стрельбы автомата АН-94: 1) стрельба одиночными выстрелами; 2) стрельба ... Читать дальше »

Категория: Огнестрельное оружие | Просмотров: 175 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Виробництво автотранспортних засобів - легкові автомобілі, вантажні автомобілі, автобуси (1900-2014 роки).
1900 р. - 9.504 одиниць
1901 р. - 15.509 одиниць
1902 р. - 23.088 одиниць
1903 р. - 32.477 одиниць
1904 р. - 54.280 одиниць
1905 р. - 62.799 одиниць
1906 р. - 82.099 одиниць
1907 р. - 76.327 одиниць
1908 р. - 106.024 одиниць
1909 р. - 184.916 одиниць
1910 р. - 254.756 одиниць
1911 р. - 295.620 одиниць
1912 р. - 480.774 одиниць
1913 р. - 606.124 одиниць
1914 р. - 600.217 одиниць
1915 р. - 1.014.904 одиниць
1916 р. - 1.676.367 одиниць
1917 р. - 1.993.039 одиниць
1918 р. - 1.275.324 одиниць
1919 р. - 2.000.091 одиниць
1920 р. - 2.382.573 одиниць
1921 р. - 1.752.595 одиниць
1922 р. - 2.809.573 одиниць
1923 р. - 4.409.034 одиниць
1924 р. - 4.094.522 одиниць
1925 р. - 4.900.730 одиниць
1926 р. - 5.029.230 одиниць
1927 ... Читать дальше »

Просмотров: 163 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Виробник - Механічна майстерня інженера В. Н. Стасюлевича. Також називається - ?. Роки виробництва - 1909. Місце виробництва - Україна (Одеса). Клас - ? (клас ?). Тип кузова - автобус. Компонування - FR. Двигун: бензинові - ? (? к. с.). Коробка передач - 2-ступінчата механічна. Колісна база - ? мм. Довжина - ? мм. Ширина - ? мм. Висота - ? мм. Кліренс - ? мм. Передня колія - ? мм. Задня колія - ? мм. Вага - ? кг. Найвища швидкість - 30 км/год. Вмістимість баку - ? літрів.

Історія моделі
У 1909 році, був побудований перший український автомобіль - Автомобіль Стасюлевича. Він був зроблений в Одесі - в механічній майстерні інженера В. Н. Стасюлевича, на основі закордонного автомобіля.

Двигун

Модифікації
Автомобіль Стасюлевича 1909

Просмотров: 188 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Виробник - Toyota Motor Corporation. Також називається - ?. Роки виробництва - 1983-1987. Місце виробництва - Японія (Тойота), Австралія (Мельбурн), Нова Зеландія (Темс), США (Фремонт (Каліфорнія)), Південно-Африканська Республіка (Дурбан), Венесуела (Кумана). Клас - суперміні (клас B). Тип кузова - хетчбек, купе, седан, вагон, ліфтбек. Компонування - FF, FR. Двигун: бензинові - 1,3, 1,5, 1,6, 1,8. Коробка передач - 5-ступінчата механічна, 3-ступінчата автоматична, 4-ступінчата автоматична. Колісна база - 2430 мм. Довжина - 4135-4254 мм. Ширина - 1635 мм. Висота - 1328 мм. Кліренс - ? мм. Передня колія - ? мм. Задня колія - ? мм. Вага - 840-940 кг. Найвища швидкість - ? км/год. Вмістимість баку - ? літрів.

Історія моделі
У 1983 році (травень), була представлена, п'ята генерація, моделі Toyota Corolla - у двох кузовах: седан і 5-дверний ліфтбек. Нова Toyota Corolla, отримала передній привід (за винятком AE85 і AE86).
У 1984 році (жовтень), була запущена в сері ... Читать дальше »

Просмотров: 175 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Виробник - Toyota Motor Corporation. Також називається - Toyota Sprinter, Daihatsu Charmant. Роки виробництва - 1979-1983. Місце виробництва - Японія (Тойота), Австралія (Мельбурн), Нова Зеландія (Темс), Таїланд (Самутпракан). Клас - суперміні (клас B). Тип кузова - купе, седан, вагон, ліфтбек. Компонування - FR, FF. Двигун: бензинові - 1,3, 1,5, 1,6, 1,8. Коробка передач - 4-ступінчата механічна, 5-ступінчата механічна, 2-ступінчата автоматична, 3-ступінчата автоматична. Колісна база - 2400 мм. Довжина - 4050-4105 мм. Ширина - 1610 мм. Висота - 1385 мм. Кліренс - ? мм. Передня колія - 1320 мм. Задня колія - 1335 мм. Вага - 855 кг. Найвища швидкість - ? км/год. Вмістимість баку - ? літрів.

Історія моделі
У 1979 році, почалося виробництво четвертого покоління, автомобілів Toyota Corolla.
У 1981 році, модельний ряд Toyota Corolla, піддався модернізації, головним результатом якої, стала зміна передньої світлотехніки автомобіля - замість чотирьох круглих фар, Corolla ... Читать дальше »

Просмотров: 157 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Виробник - Toyota Motor Corporation. Також називається - Toyota Sprinter, Daihatsu Charmant. Роки виробництва - 1974-1979. Місце виробництва - Японія (Тойота), Австралія (Мельбурн), Нова Зеландія (Темс), Таїланд (Самутпракан). Клас - суперміні (клас B). Тип кузова - купе, седан, вагон, ліфтбек. Компонування - FR. Двигун: бензинові - 1,2 (55-71 к. с.), 1,3 (60 к. с.), 1,4 (86 к. с.), 1,6 (75-124 к. с.). Коробка передач - 4-ступінчата механічна, 5-ступінчата механічна, 2-ступінчата автоматична, 3-ступінчата автоматична. Колісна база - 2370 мм. Довжина - 3995 мм. Ширина - 1570 мм. Висота - 1375 мм. Кліренс - ? мм. Передня колія - 1295 мм. Задня колія - 1285 мм. Вага - 880 кг. Найвища швидкість - ? км/год. Вмістимість баку - ? літрів.

Історія моделі
В 1974 році (квітень), японський автогігант Toyota, запустив виробництво, третього покоління, своєї моделі - Corolla. Модель перевершувала свою попередницю за габаритними розмірами, а також отримала, ще один кузов - ліфтбек.
... Читать дальше »

Просмотров: 206 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Виробник - Toyota Motor Corporation. Також називається - Toyota Sprinter. Роки виробництва - 1970-1974. Місце виробництва - Японія (Тойота), Австралія (Мельбурн), Індонезія (Джакарта). Клас - суперміні (клас B). Тип кузова - купе, седан, вагон. Компонування - FR. Двигун: бензинові - 1,2 (55-77 к. с.), 1,4 (86-95 к. с.), 1,6 (102-115 к. с.). Коробка передач - 4-ступінчата механічна, 5-ступінчата механічна, 3-ступінчата автоматична. Колісна база - 2335 мм. Довжина - 3945 мм, 3990 мм (вагон). Ширина - 1506 мм. Висота - 1346 мм. Кліренс - ? мм. Передня колія - 1255 мм. Задня колія - 1245 мм. Вага - 730-910 кг. Найвища швидкість - ? км/год. Вмістимість баку - ? літрів.

Історія моделі
У 1970 році (травень), Toyota Motor Corp., запустила у виробництво, модель Toyota Corolla - другої генерації. Вона проводилася, не тільки в Японії й Австралії, а також, її збірка, була організована в Індонезії і тривала, до 1975 року.
У 1971 році (вересень), ця модель, була злегка модерні ... Читать дальше »

Просмотров: 204 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Виробник - Toyota Motor Corporation. Також називається - ?. Роки виробництва - 1966-1970. Місце виробництва - Японія (Тойота), Австралія (Мельбурн). Клас - суперміні (клас B). Тип кузова - купе, седан, вагон. Компонування - FR. Двигун: бензинові - 1,1 (60-73 к. с.), 1,2 (65-78 к. с.). Коробка передач - 4-ступінчата механічна, 2-ступінчата автоматична. Колісна база - 2286 мм. Довжина - 3848 мм. Ширина - 1491 мм. Висота - 1379 мм. Кліренс - ? мм. Передня колія - ? мм. Задня колія - ? мм. Вага - 700 кг. Найвища швидкість - ? км/год. Вмістимість баку - ? літрів.

Історія моделі
У 1966 році, стартувало виробництво нової моделі, японського автогіганта Toyota Motor Corp. - Toyota Corolla. Автомобіль був доступний, в чотирьох кузовах - купе, седан, Hardtop купе і вагон. На Toyota Corolla, встановлювали двигун 1,1 (з одним або двома карбюраторами). Існувало, три варіанти оснащення цього автомобіля - Base, Hi-Deluxe і SL.
У 1968 році, Toyota Corolla, подреглась рестайлінгу. ... Читать дальше »

Просмотров: 182 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Toyota 1000
Виробник - Toyota Motor Corporation. Також називається - ?. Роки виробництва - 1969-1978. Місце виробництва - Японія (Тойота). Клас - суперміні (клас B). Тип кузова - купе, вагон, пікап. Компонування - FR. Двигун: бензинові - 1,0 (45 к. с.). Коробка передач - 4-ступінчата механічна. Колісна база - 2160 мм. Довжина - 3645-3865 мм. Ширина - 1450-1490 мм. Висота - 1380 мм. Кліренс - ? мм. Передня колія - ? мм. Задня колія - ? мм. Вага - 665 кг. Найвища швидкість - ? км/год. Вмістимість баку - ? літрів.

Історія моделі
У 1969 році, корпорація Toyota Motor Corp., починає поставки на експорт, своєї моделі Publica, під новою назвою - Toyota 1000. Цей автомобіль, був дуже комфортним і добре оснащеним - радіальні шини, підголовники, обігрів заднього скла, тонування скла і радіоприймач (в якості силового агрегату, виступав двигун 2K, об'ємом 1 літр і потужністю 45 к. с.). Toyota 1000, була доступна в трьох кузовах - 2-дверний седан, 3-дверний універсал і 2-д ... Читать дальше »

Просмотров: 177 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Benz Patent-Motorwagen Nummer 1
Виробник - Benz & Cie (У.М. - Карл Фрідріх Бенц; Н.М. - Karl Friedrich Benz). Також називається - Автомобіль Карла Бенца. Роки виробництва - 1885-1886. Місце виробництва - Німеччина (Мангайм). Клас - ?. Тип кузова - Фаетон. Компонування - RR. Двигун: бензинові - 1,0 (0,9 к. с.). Коробка передач - 2-ступінчата механічна. Колісна база - 1450 мм. Довжина - 2700 мм. Ширина - 1400 мм. Висота - 1450 мм. Кліренс - ? мм. Передня колія - ? мм. Задня колія - 1190 мм. Вага - 265 кг. Найвища швидкість - 14,5 (16) км/год. Вмістимість баку - ? літрів.

Історія моделі
У 1885 році, німецький інженер Карл Бенц, побудував, перший в світі автомобіль з ДВЗ (Двигун Внутрішнього Згорання) - Benz Patent-Motorwagen Nummer 1. Автомобіль мав 1-циліндровий 4-тактний бензиновий двигун, який охолоджувався водою.
29 січня 1886 року, Карл Бенц отримав патент на свій винахід - Patentschrift №37435.
3 липня 1886 року, Benz Patent-Motorwagen Nummer 1 ... Читать дальше »

Просмотров: 169 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

В 1920-х годах, мотоцикл, являлся, дешевым (... + удобным) средством передвижения, который, не только, не утратил, своего значения (в сравнении, с другими видами транспорта), но и имел, огромный потенциал: в плане развития конструкции; в плане снижения стоимости прозводства.
В это время, стоимость мотоцикла, являлась, основной проблемой (вызвана, снижением стоимости автомобиля, в США: новый автомобиль (1926 г. - Ford Model T / Ford Model TT), марки Ford - 395...495 долларов США; новый автомобиль (1926 г. - Chevrolet Capitol (AA) / Chevrolet Superior), марки Chevrolet - 495...715 долларов США...).
Мотоцикл, противостоял (на равных), автомобилю...
В 1920-х годах, мотоцикл, в этом противостоянии, имел, ряд преимуществ:
1. Лучшая проходимость - по всем видам дорог (при условии: достаточно сухая поверхность...). (Мотоциклы с колеской, имели, возможность, передвигаться, по мокрым дорогам.)
2. Малая "мертвая масса" (масса пустого мотоцикла / полезная ... Читать дальше »

Просмотров: 182 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Проект 1143 Кречет (1. ТАВКР Киев / 2. ТАВКР Минск), представляет собой, дальнейшее развитие, идеи, больших противолодочных кораблей (противолодчных крейсеров) Проект 1123 Кондор (ПКР Москва / ПКР Ленинград). (ТАВКР Минск - второй, построенный корабль - получил обозначение Проект 1143.2 Кречет.)
Авианесущие крейсера Проект 1143 Кречет, были разработаны, предприятием Невское ПКБ (Ленинград, СССР) и строились, на верфи Черноморский Судостроительный Завод (сегодня - Smart Maritime Group), в украинском городе Николаев (українською мовою - Миколаїв). (Руководителем проекта, являлся, А. В. Маринич.)

Справка
Черноморский Судостроительный Завод, был основан, в 1895 году (1896 год - открытие завода).
Изготовление кораблей (подводных лодок), до 1917 года: 1. Линейный корабль - 1 единица; 2. Крейсеры - 2 единицы; 3. Миноносцы - 24 единицы; 4. Подводные лодки - 3 единицы; 5. Подводный минный заградитель (Краб) - 1 единица; 6. Землечерпалки - 3 единицы; 7. Различные дру ... Читать дальше »

Просмотров: 216 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Авианесущие крейсера Проект 1143 Кречет (1. Киев / 2. Минск), были разработаны, предприятием Невское ПКБ (руководитель проекта - А. В. Маринич). (Первоначально, новые корабли, классифицировались, как - Противолодочный Крейсер с Авиационным Вооружением → (июль 1975 года) - Тяжелый Авианесущий Крейсер.)
Авианесущие крейсера Проект 1143 Кречет, были предназначены: для борьбы, с атомными подводными лодками, в отдаленных районах Мирового океана; для придания, боевой устойчивости, корабельным группировкам военно-морского флота (СССР).
Авиагруппа (ТАВКР Киев / ТАВРК Минск), была предназначена, для обеспечения, соединений противо-воздушной обороны, однако, крайне низкие, тактико-технические характеристики, советских легких многоцелевых самолетов Як-38, позволяли использовать, их, лишь в качестве, легкого палубного штурмовика (основная задача - поражение морских целей / поражение наземных целей). (Поражение наземных целей, неоднократно выполнялось, легкими палубными штурмови ... Читать дальше »

Просмотров: 306 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

В середине 1920-х годов, современный гараж (США), представлял собой, многоэтажное здание, которое, обслуживали - один автомобильный лифт / несколько автомобильных лифтов.
Автомобильные лифты, могли останавливаться, на любом ярусе (этаже), многоуровнего гаража.
Автомобили, выезжали, на специальный мост, расположенный, над пролетами (две единицы) - образовывали, полноценный ярус (этаж).
Габаритные размеры, одного яруса (этажа), зависели, от площади, самого гаража.
Габаритные размеры, многоуровнего гаража, были, не ограничены. (Существовали, многоуровневые гаражы - 1-ярусные (0-й ярус) / 2-ярусные / 3-ярусные / 4-ярусные...)
Для экономии времени, многоуровневые гаражи, оснащались, двумя подъемниками - подъем / спуск.
Многоуровневые гаражи, образца 1920-х годов, были полностью, электрофицированы.

 

ДЕВ'ЯТНАДЦЯТЕ СТОЛІТТЯ

1900-1930 РР.

Автомобілі - Opel RAK1 '1928.
Виробники - Napier-Campbell / АМО.
... Читать дальше »

Просмотров: 182 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

В 1920-х годах, был устранен, гланый недостаток, автомобильного стекла - разлет, многочисленных осколков, при ударе.
В это же время, данный тип, автомобильного стекла, получил, широкое распространение - в Западной Европе / в США.
Найдено средство получать стекло, не дающее осколков. Это стекло уже нашло применение в Западной Европе и даже в Америке, где оно называется „тройным стеклом".
3-слойное (безопасное) автомобильное стекло, производилось, следующим образом - между двумя, совершенно гладкими, стеклянными пластинками, вставлялась, прозрачная целлюлоидная пластинка - далее, три слоя, соединялись, под воздействием, химической реакции.
На выходе, получалось, ударостойкое цельное автомобильное стекло. (При ударе, стекло, не отрывалось, от целлюлоида.)
В конце 1920-х годов, безопасное стекло, изготавливалось, только, в виде, отдельных полос.
Безопасное стекло (конец 1920-х гг.), было чувствительно, к воздействию, высоких температур. (.. ... Читать дальше »

Просмотров: 193 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Автомобиль - самоходный экипаж, предназначенный, для перевозки (по безрельсовым путям - дорогам) - пассажиров / грузов.
Кроме автомобилей, для данных целей, служат - мотоцикл / трактор.
Основное отличие, автомобиля, от трактора - автомобиль, перевозит, полезную нагрузку, в кузове, а трактор - в прицепе... (В 1920-х годах, получили, распространение, автопоезда - автомобиль + прицеп.)
Основное отличие, автомобиля, от мотоцикла - автомобиль, располагает, четырьмя колесами (ведущие - два), а мотоцикл - двумя колесами (ведущее - одно).
Различают, два типа автомобилей: пассажирский (кузов, предназначен, для перевозки, пассажиров); грузовой (кузов, предназначен, для перевозки, грузов).
Кузова, автомобилей, очень различаются, между собой (в зависимости, от назначения автомобиля): 1) газогенераторный грузовой автомобиль (г/п - 4,5 тонны); 2) газогенераторный грузовой автомобиль (г/п - 5 тонн); 3) грузовой автомобиль, для вывоза, нечистот - мусоровоз; 4) грузовой ... Читать дальше »

Просмотров: 161 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Первым грузовым автомобилем, собранным, на территории СССР, являлся, итальянский грузовой автомобиль FIAT 15 Ter, который, в СССР, получил обозначение АМО Ф15.
Находился, в производстве - ноябрь 1924 г. - ноябрь 1931 г. (Всего, было выпущено - 6400 автомобилей АМО Ф15.)
АМО Ф15, послужил базой, для создания:
1. автобус (АМО Ф15 13-местный Автобус / 1926-1931 гг.)
2. бронеавтомобиль (БА-27 / 1927-1931 гг.)
3. пожарный автомобиль (АМО Ф15 Пожарная Линейка / 1927-1931 гг.)
4. санитарный автомобиль (АМО Ф15 Карета Скорой Помощи / 1925-1931 гг.)
5. штабной легковой автомобиль (АМО Ф15 7-местный штабной автомобиль / 1926-1931 гг.)

Истроия (АМО / АМО Ф15)
2 августа 1916 года, было заложено (место - Тюфелева роща / Подмосковье), предприятие АМО (Автомобильное Московское Общество).
Предприятие АМО, было расчитано, на производство: 750 грузовых автомобилей FIAT 15 Ter (Италия); 750 штабных легковых автомобилей Hotchkiss ? (Франция) ... Читать дальше »

Просмотров: 355 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Napier-Campbell Blue Bird (Napier-Campbell Blue Bird 2 / Napier-Campbell Blue Bird 3 / Campbell-Napier-Arrol Aster Blue Bird / Campbell-Napier-Railton Blue Bird) - семейство рекордных автомобилей, которые, первоначально, создавались, для достижения, максимальной скорости - более 200 миль/ч.
Napier-Campbell Blue Bird 2 1927 Произведен в единственном экземпляре
4 февраля 1927 года, рекордный автомобиль Napier-Campbell Blue Bird 2 (пилот - Malcolm Campbell), установил, новый мировой рекорд скорости - 314 км/ч (195 миль/ч).
Силовая установка - 12-цилиндровый поршневой авиационный двигатель Napier Lion VII A (объем - 22,3 литров / мощность - 500 л. с.).
Napier-Campbell Blue Bird 3 1928 Произведен в единственном экземпляре
19 февраля 1928 года, рекордный автомобиль Napier-Campbell Blue Bird 3 (пилот - Malcolm Campbell), установил, новый мировой рекорд скорости - 333,063 км/ч (206,956 миль/ч). (Старый рекорд (29 марта 1927 года) - 327,97 км/ч (203,79 миль ... Читать дальше »

Просмотров: 155 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

12 апреля 1928 года, был испытан (место - г. Рюссельсхайм), уникальный автомобиль - Opel RAK1. (Главный конструктор - Курт Фолькхард.)
Над созданием, данного автомобиля, работали - М. Валир / Ф. Зандер (специалист-пиротехник).
В задней части, автомобиля Opel RAK1, установлены, пороховые трубчатые ракеты - двенадцать единиц. (Каждая трубчатая ракета, оснащена, специальным зарядом.)
Топливом, для данного автомобиля, выступает, порох, специального состава, который расположен, в трубчатой ракете.
Автомобиль, приходит, в движение, от действия, взрывной реакции, которая возникает, при возгорании, пороха (автоматически / последовательно). (Возгорание, пороха, осуществляется, электрическими зарядами.)
Старт, осуществляется, с помощью, одной (двух) трубчатых ракет. (При возгорании, следующих трубчатых ракет (специальных зарядов), движение, автомобиля Opel RAK1 - усиливается.)
На испытаниях (12 апреля 1928 года), рекордный автомобиль - за первые восемь секу ... Читать дальше »

Просмотров: 154 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Тест-Drive, легкового автомобиля Lada XRAY (GAB) (производитель - АвтоВАЗ / РФ).
Тестируемый автомобиль - Lada XRAY 1.6 114 HP (GAB) (Nissan HR16 / Renault JH3).

Технические Характеристики автомобиля Lada XRAY  1.6 114 HP (GAB) (Nissan HR16 / Renault JH3)
Габаритные размеры - 4165 мм (длина) / 1764 мм (ширина) / 1570 мм (высота) / 2592 мм (база).
Объем багажника (VDA) - 361-1514 литров.
Снаряженная масса - 1124 кг (полна масса - 1650 кг).
Двигатель - 4-цилиндровый рядный 16-клапанный бензиновый Nissan HR16 (1598 см3 / 114 л. с. (84 кВт) при 6000 об/мин / крутящий момент - 155 Нм при 4000 об/мин).
Время разгона (0-100 км/ч) - 10,3 секунд.
Максимальная скорость - 171 км/ч.
Запас топлива - 50 литров (АИ-92 / АИ-95).
Трансмиссия - передний привод (КПП - 5-ступенчатая механическая).

"Essensu"
Переднеприводный хетчбек Lada XRAY (GAB), был создан, в тесном сотрудничестве, с альянсом Renault-Nissan. ... Читать дальше »

Просмотров: 177 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Новая массовая модель Ford Model A (1927 г.), компании Ford Motor Company, была запущена, в серийное производство, в конце 1927 года. (Семейство автомобилей Ford Model A, очень отличалось, от своего предшественника - автомобиля (семейство автомобилей) Ford Model T (1908-1927 гг.).)
Автомобиль Ford Model A - очень ждали, в Европе.
Основные отличия, автомобиля Ford Model A, от своего предшественника - модели Ford Model T: максимальная мощность (тормозная) - 40 л. с.; максимальная скорость - 105 км/ч (по шоссе - больше); рабочий объем двигателя, был увеличен - до 3,28 литров (Ford Model T - 2,9 литров); число оборотов коленчатого вала двигателя (нормальное), увеличилось - 2200 об/мин (Ford Model T - 1600 об/мин).
Новый автомобиль, марки Ford (Ford Model A), для своего времени, обладал, хорошей динамикой: разгон (8-40 км/ч) - 8,5 секунд.
Система смазки двигателя - комбинированная (маслянный насос / разбрызгивание). (На автомобилях Ford Model T, смазка двигателя, ... Читать дальше »

Просмотров: 171 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Американская автомобильная промышленность, многие десятилетия, являлась, главенствующей автопромышленностью мира.
В 1920-х годах, продолжался, рост темпов производства, автотранспорта, в США (в 1926 году, американские производители автомобилей, изготовили, 86 процентов, всех автотранспортных средств, в мире).
Это время, в американской автопромышленности, запомнилось, снижением, цен, на автомобили (готовые / себестоимость производства) - росла конкуренция, между предприятиями, данной отрасли.
Намечался, кризис перепроизводства, со всеми его последствиями.
Вот несколько цифр, которые характеризуют, автомобильную промышленность США (1926-1927 гг.).
В 1926 году: 4473000 единиц - произведено, автомобилей + машинокомплектов; 174000 единиц - собрано, за границей; 306000 единиц - экспортировано, за границу; 480000 единиц (10,7 процентов) - экспортировано, за границу (автомобили + машинокомплекты); 3993000 единиц - реализовано, в США.
В 1927 году: 3597000 ... Читать дальше »

Просмотров: 317 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Термин "Автомобиль" - состоит, из двух слов: древнегреческое "αὐτο" (авто), в переводе - "сам"; латинское mobilis (мобиль), в переводе - "движущийся". (Смысл, термина "Автомобиль" - самоходный.)

Как все начиналось?
В 3500 году до нашей эры, древним народом - шумерами, было придумано - колесо.
Эволюция колеса: 1. цельное колесо (материал - дерево / камень); 2. составное колесо (изготавливалось, из нескольких частей); 3. спицевое колесо (состоящее, из - обода / спиц).
С четвертого тысячелетия до нашей эры, человечество, передвигалось, на повозках, которые, можно классифицировать, следующим образом:

1. Боевые повозки
Колесница - двухколесная боевая повозка (...шумерские колесницы - четырехколесные...). (Типы колесниц - боевые / гоночные / грузовые / серпоносные / сокральные.)
Тачанка - конная повозка (рессорная), оснащенная, станковым пулеметом, направленным - назад.
... Читать дальше »

Просмотров: 301 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

В 1920-х годах, проблема автомобилизации, СССР, вызывала, следующие вопросы:
Что представлял собой (1920-е гг.), советский автотранспорт?
Количество, автотранспортных средств, в СССР?
Состояние, советского автотранспорта?
Область применения, советского автотранспорта?
В начале 1928 года, в СССР, насчитывалось - 18032 автомобиля / 6340 мотоциклов.
Для сравнения: Польша - 18878 автомобилей; Румыния - 18777 автомобилей; Финляндия - 25250 автомобилей.
Создание, автопроизводств, в СССР (1920-х гг.), имело, очень большие перспективы, так как, количество, автотранспортных средств, должно было, многократно увеличиться (что и произойдет, в последующие годы).
Распределение, по территории СССР, автотранспортных средств, было неравномерным. (Львиная доля, была сосредоточена - в Московском округе / в Ленинградском округе.)
Доля, автотранспортных средств, в Московском округе - 32,8 процента (автомобили) / 40,3 процентов (мотоциклы).
Доля ... Читать дальше »

Просмотров: 374 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Самолет № 4 (Проект)
В 1940 году, украинский авиационный конструктор О. К. Антонов, приступил, к проектированию, уникального самолета - Ан-2 (Антонов-2 / Антонов Ан-2). (Оснащение - бипланная коробка.)
(На стадии проектирования, данный самолет (Ан-2 / Антонов-2 / Антонов Ан-2), обозначался - Самолет № 4 (тип - легкий Военно-Транспортный Самолет (легкий ВТС) // база - Fieseler Fi.156 Storch (Германия) / ЛИГ-10 (СССР)).
В октябре 1940 года, был содан, эскизный проект, легкого многоцелевого самолета (самолета короткого взлета и посадки), который, мог применяться, как - легкий ВТС / сельскохозяйственный / транспортный.
(Особенности конструкции - авиационный двигатель М-62Р (мощность - 800 (1000) л. с. / система охлаждения - воздушная) / ВПП (длина) - до пятидесяти метров / планер (легкий) / полезная нагрузка - ? кг (десант - десять, полностью экипированных, парашютистов).)
В феврале 1942 года, проект (Самолет № 4), был отклонен (причина - низкая скорость (3 ... Читать дальше »

Просмотров: 164 | Добавил: Купчинский | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)